PANDORA BİLİŞİM

Pandora Bilişim olarak 2007 Mayısında yola çıktık. Henüz sektörde çok genciz. Bu gençliğin gücünü tüm müşterilerimize yüksek performans hizmet ile hissettiriyoruz.. Hizmete başladığımız ilk günden beri firmalara ihtiyaç duydukları tüm ürünleri Tedarik Merkezi anlayışıyla karşılamayı kendimize görev edindik. Yapmış olduğumuz stratejik ortaklıklardan doğan sinerji ile hedeflerimizi ve hizmet anlayışımızı yeni ufuklara taşımaya çalışıyoruz. Pandora Bilgisayar, Bilişim teknolojileri danışmanlığı, yazılım, donanım, sistem ve sarf malzeme satışı üzerine faaliyet göstermektedir. Firmamız, orta ve büyük işletmeler için ERP yazılımları, network ürünleri, donanım ürünleri, hazır sistemler, antivirüs yazılımları, bilgisayar sarf malzemelerinin satışını gerçekleştirmektedir. ..

Çalışma Sürecimiz3 adımdan oluşur

Planlama & Strateji

Temel ihtiyaçlarınız belirlenip, proje için fizibilite çalışmaları yapılır ve proje planlaması gerçekleştirilir.

Tasarım & Yazılım

Gereksinimlerin tamamlanmasıyla beraber sistem tasarım aşamasına başlanır. Ürününün özellikleri, yetenekleri, ve arayüzleri belirlenir.

Test & Teslim

Kodlama sonrasında yapılan en önemli aşama test’tir. Tüm test aşamaları tamamlandıktan sonra yazılımın ve teslim aşaması gerçekleştirilir.

Referanslarımızdan

Sayfamızı Beğenin

Pandora Bilişim

Bizi Takip Edin

Pandora Bilişim

Bizi Takip Edin

Pandora Bilişim
TOP